Малтер | Соновник
Соновник

Малтер

Ако малтерисувате

Многу повеќе ќе се грижите за благосостојбата на вашето семејство.

Ако малтерот паѓа или се рони

Имате проблеми во домот или во односите со блиските.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6287 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.