Малини | Соновник
Соновник

Малини

Ви претстојат мали несекојдневни изненадувања.

Ако берете малини

Треба да барате нови извори на приход.

Ако јадете малини

Ќе се лутите за неважни работи или ќе имате мали здравствени проблеми.

Ако сечете малина

Ќе успеете да ги постигнете вашите цели.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6289 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.