Маларија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Маларија
Соновник

Маларија

Ако сте болни од маларија

Напразно сте загрижени за вашата финансиска состојба или за љубовната врска.

Ако некој друг е болен од маларија

Решавајте ги и малите проблеми со поголемо трпение и посветеност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6289 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.