Маки | Соновник
Соновник

Маки

Ако некој или нешто ви задава маки

Ќе се дознае за некоја забранета работа што сте ја направиле.

Ако му задавате маки на некого

Загрижени сте за вашето работно место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6288 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.