Макета | Соновник
Соновник

Макета

Градите измислен свет во вашата фантазија. Имате нереална претстава за работите што ве окружуваат.

Ако правите макета

Не се обложувајте на парни броеви.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6287 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.