Мазохист | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Мазохист
Соновник

Мазохист

Ќе се засрамите пред важни луѓе.

Ако вие сте мазохист

Некој ќе ви се заблагодари за некое ваше добро дело.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.