Маж | Соновник
Соновник

Маж

Не грижете се. Се наоѓате на вистинскиот пат.

Убав маж

Ако сте жена – ќе бидете задоволни од вашиот живот. Ако сте маж – ќе ви се појави одбивност кон некој маж.

Грд маж

Ќе се срамите од некоја ваша постапка.

Стар маж

Здравствената состојба ќе ви биде одлична во претстојниот период.

Гол маж

Ќе претрпите материјална загуба.

Маж со брада

Непотребно сте загрижени за нешто.

Маж со руса коса

Некоја личност ќе застане во ваша одбрана и тоа ќе ви биде од голема помош.

Маж со темна коса

Вашата горделивост многу ќе ви наштети.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6290 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.