Ако користите магнет | Соновник
Соновник

Магнет

Ќе го привлечете вниманието на некоја значајна личност.

Ако користите магнет

Ќе имате успех кај спротивниот пол.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8611 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.