Магма | Соновник
Соновник

Магма
= лава

Луѓето ќе зборуваат лошо за вас

Ако паднете во лава

Неверство.


Лава која тече од вулкан

Премногу сте избувливи. Научете да се контролирате и да се воздржувате.

Изладена лава

Меѓу вашите пријатели има лицемерни личности.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6280 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.