Магија | Соновник
Соновник

Магија

Ви претстојат неочекувани промени во семејството.

Ако правите магија

Ве очекува нестабилен период исполнет многу двоумења.

Ако некој друг прави магии

Ќе дознаете тајна која ќе ви помогне да напредувате на професионален план.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6280 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.