Магионичар | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Магионичар
Соновник

Магионичар

Ќе се сретнете со некој стар пријател или ќе обновите некоја поранешна љубовна врска.

Ако вие сте магионичар

Ви претстои голема животна промена.


Повеќе магионичари

Ве очекува финансиска загуба или жестоки расправии.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6282 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.