Мавзолеј | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Мавзолеј
Соновник

Мавзолеј

Вашиот труд ќе биде награден.

Ако посетувате мавзолеј

Ќе треба да се навратите на некои стари работи од минатото.

Ако се наоѓате во мавзолеј

Треба да ѝ обрнете поголемо внимание на вашата здравствена состојба.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6282 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.