Лејка | Соновник
Соновник

Лејка

Ќе постигнете голем успех во областа на дипломатијата.

Ако полевате цвеќиња со лејка

Ќе имате среќа во љубовта.


Полна лејка

Ви претстои подобрување на материјалната состојба.

Празна лејка

Ви претстои влошување на материјалната состојба.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?