Левучар | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Левучар
Соновник

Левучар

Ако сте левучар

Луѓето околу вас ќе ве потценат.

Ако некој друг е левучар

Ќе ги покажете вашите квалитети.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5359 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“