Лаптоп | Соновник
Соновник

Лаптоп

Ќе имате многу работа.

Ако работите на лаптоп

Ќе остварите значајни постигнувања и ќе имате солидни доходи.

Ако некој друг работи на лаптоп

Ќе започнете да соработувате со нов партнер.

Ако купувате лаптоп

Ќе отворите ново поглавје во вашиот живот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?