Лаптоп | Соновник
Соновник

Лаптоп

Ќе имате многу работа.

Ако работите на лаптоп

Ќе остварите значајни постигнувања и ќе имате солидни доходи.

Ако некој друг работи на лаптоп

Ќе започнете да соработувате со нов партнер.

Ако купувате лаптоп

Ќе отворите ново поглавје во вашиот живот.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5359 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“