Ламја | Соновник
Соновник

Ламја

Ќе се соочите со љубовни проблеми.

Ако се борите со ламја

Ќе се плашите од личност од женски пол.

Ако убиете ламја

Променете го начинот на којшто се однесувате кон партнерот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?