Ламја | Соновник
Соновник

Ламја

Ќе се соочите со љубовни проблеми.

Ако се борите со ламја

Ќе се плашите од личност од женски пол.

Ако убиете ламја

Променете го начинот на којшто се однесувате кон партнерот.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5359 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“