Лампион | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Лампион
Соновник

Лампион

Ќе се заљубите.

Запален лампион

Ќе влезете во страсна љубовна врска.

Изгаснат лампион

Некоја ваша тајна ќе започне да ја убива вашата врска.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?