Ламарина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Ламарина
Соновник

Ламарина

Ќе се соочите со проблеми поврзани со работата.

Ако обработувате ламарина

Нема да успевате да заработите доволно средства на вашето сегашно работно место.

Ако некој друг обработува ламарина

Внимавајте во што инвестирате.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?