Лак (за стрелање) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Лак (за стрелање)
Соновник

Лак (за стрелање)

Ви претстојат непријатни настани. Ако сте студент – успешно ќе ги положите испитите.

Ако стрелате со лак

Ќе успеете да ја постигнете вашата краткорочна цел.

Ако држите лак без да стрелате со него

Во одредена ситуација ќе бидете колебливи и нема да знаете како да постапите.

Ако сами се повредите со лак и стрела

Ќе бидете навредени од саканата личност.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5353 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“