Лак (за стрелање) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Лак (за стрелање)
Соновник

Лак (за стрелање)

Ви претстојат непријатни настани. Ако сте студент – успешно ќе ги положите испитите.

Ако стрелате со лак

Ќе успеете да ја постигнете вашата краткорочна цел.

Ако држите лак без да стрелате со него

Во одредена ситуација ќе бидете колебливи и нема да знаете како да постапите.

Ако сами се повредите со лак и стрела

Ќе бидете навредени од саканата личност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?