Лак (за нокти) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Лак (за нокти)
Соновник

Лак (за нокти)

Погрешно сте ги процениле вашите колеги и соработници.

Лакирани нокти

Ќе се впуштите во авантура, но подоцна ќе жалите за тоа.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 2830 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?