Лавиринт | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Лавиринт
Соновник

Лавиринт

Ќе наидете на тешкотии и пречки.

Ако лутате низ лавиринт

Поради вашата збунетост нема да успеете да ги решите проблемите.

Ако најдете излез од лавиринт

Ќе дознаете информација која ќе биде од голема корист.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?