Лаборант | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Лаборант
Соновник

Лаборант

Очекувајте нов член на семејството.

Ако вие сте лаборант

Внимавајте! Постои голема веројатност да се разболите од заразна болест.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6440 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“