Кладенец | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Кладенец
Соновник

Кладенец

Ќе бидете задоволни од постигнатото.

Ако пиете вода од кладенец

Ќе направите инвестиција во недвижен имот.

Ако копате кладенец

Ќе претрпите загуба.


Кладенец со бистра вода

Ќе имате почит и разбирање кон вашите пријатели.

Кладенец со нечиста вода

Ќе бидете предадени од блиска личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.