Кино | Соновник
Соновник

Кино

Ќе откриете некоја тајна.

Ако гледате филм во кино

Ви претстојат непријатни настани.


Празно кино

Вашите амбиции се нереални и неостварливи.

Полно кино

Ќе добиете целосна поддршка од вашите колеги.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.