Кимоно | Соновник
Соновник

Кимоно

Ако носите кимоно

Ќе бидете присилени да најдете решение за некој ваш долгогодишен проблем.

Ако некој друг носи кимоно

Вашите пријатели ќе ја изгубат довербата во вас.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.