Кимање | Соновник
Соновник

Кимање

Ако кимате со главата

Ќе ѝ се умилкувате или додворувате на личност од спротивниот пол.

Ако некој друг кима со главата

Ќе добиете покана за тајна средба.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.