Ќилим | Соновник
Соновник

Ќилим

Ќе му бидете лути на некој од вашето семејство.

Летачки килим

Нема да ви се исполнат желбите.

Ќилим со егзотични шари

Конечно ќе ви се оствари желба која долго време посакувате да стане реалност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.