Кила | Соновник
Соновник

Кила
= хернија

Ако страдате од хернија

Ќе се жалите од вашите колеги и шефови.

Ако некој друг страда од хернија

Ќе бидете обвинети дека му се умилкувате на некого за да добиете нешто.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.