Ако вие сте еднооки | Соновник
Соновник

Киклоп
= едноок

Ви претстои успех.

Ако вие сте еднооки

Ќе голтнете некоја навреда или ќе премолчите за некоја измама или незаконско дело.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.