Кибрит | Соновник
Соновник

Кибрит

Ќе бидете склони да избувнувате без никаква потреба.

Чкорче од кибрит

Ќе ви се пружи одлична можност за успех. Внимавајте да не ја пропуштите.


Ако палите чкорче од кибрит

Вашето здравје е во опасност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.