Кеј | Соновник
Соновник

Кеј
= пристаниште

Ќе добиете вести кои се важни за вашата иднина.

Ако шетате по пристаниште

Не се откажувајте! Успехот е поблиску отколку што си мислите.


Празно пристаниште

Ќе доживеете длабока старост.

Пристаниште со многу бродови

Ви претстои долго патување.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8569 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.