Квартет | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Квартет
Соновник

Квартет

Ако слушате квартет

Вашата позиција на работното место ќе биде нестабилна.

Ако свирите во квартет

Ви претстои средба со пријатна личност од вашето минато.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.