Качулка | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Качулка
Соновник

Качулка

Ако носите качулка

Ќе бидете почитувани и ценети од луѓето околу вас.

Ако некој друг носи качулка

Некој ќе го искористува вашиот труд.

Ако купувате качулка

Ќе слушнете радосни вести.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8568 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.