Кафез | Соновник
Соновник

Кафез

Ќе се ослободите од големи грижи.

Кафез со диви животни

Вашиот непријател нема да успее да ве победи.

Кафез со птици

Ќе склопите ново пријателство.

Птици кои одлетуваат од кафез

Ќе претрпите некаква загуба.

Празен кафез

Ќе тагувате по блиска личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8569 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.