Каубој | Соновник
Соновник

Каубој

Некој ќе се обиде да ви одземе нешто што ви припаѓа само вам.

Ако вие сте каубој

Ќе претрпите загуба поврзана со вашиот имот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8567 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.