Каменолом | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Каменолом
Соновник

Каменолом

Ќе добиете неочекувано наследство.

Ако се наоѓате во каменолом

Ќе најдете решение за проблем кој ве измачува веќе долго време.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18184 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?