Камелија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Камелија
Соновник

Камелија

Ви претстои голема веселба.

Ако подарувате камелии

Ќе станете дел од непријатен настан.

Ако ви подаруваат камелии

Ве очекува љубовна караница.


Овенати камелии

Ви претстои тешка и напорна работа.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18291 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?