Казино | Соновник
Соновник

Казино

Ве претстои полуксузен живот од оној којшто го имате во моментов.

Ако играте во казино

Ќе се најдете во непријатна ситуација. Ќе треба да потрошите повеќе отколку што можете да си дозволите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18328 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?