Ако шиете нешто од кадифе | Соновник
Соновник

Кадифе

Ќе ги добиете вестите кои со нетрпение ги очекувате.

Ако носите облека од кадифе

Имате искрени пријатели на кои слободно можете да им се доверите.

Ако шиете нешто од кадифе

Подготвени сте да се жртвувате за да си ги постигнете целите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8768 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.