Кадифе | Соновник
Соновник

Кадифе

Ќе ги добиете вестите кои со нетрпение ги очекувате.

Ако носите облека од кадифе

Имате искрени пријатели на кои слободно можете да им се доверите.

Ако шиете нешто од кадифе

Подготвени сте да се жртвувате за да си ги постигнете целите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?