Кадар | Соновник
Соновник

Кадар

Кадар од филм

Ќе се сетите на важни спомени од вашето минато.

Кадри во боја

Ве очекуваат возбудливи моменти кои ќе ја разбијат монотонијата во вашиот живот.

Црно-бели кадри

Направете мало истражување пред да донесете некаков заклучок. Можно е да направите голема грешка поради недостаток на информации .

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?