Кадар | Соновник
Соновник

Кадар

Кадар од филм

Ќе се сетите на важни спомени од вашето минато.

Кадри во боја

Ве очекуваат возбудливи моменти кои ќе ја разбијат монотонијата во вашиот живот.

Црно-бели кадри

Направете мало истражување пред да донесете некаков заклучок. Можно е да направите голема грешка поради недостаток на информации .

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5900 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.