Кабина | Соновник
Соновник

Кабина

Бродска кабина

Ќе се соочите со проблеми во односите со семејството или ќе бидете вовлечени во правни проблеми на ваш пријател или колега.

Телефонска кабина

Нема да можете да му помогне на пријател во неволја.

Кабина во шума

Среќа и радост во семејството.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?