Ако вие сте изрод | Соновник
Соновник

Изрод

Некој ќе се обиде да ви попречи на патот кон успехот.

Ако вие сте изрод

Ќе ви завидуваат на вашите успеси.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.