Изненадување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Изненадување
Соновник

Изненадување

Ако ви приредат изненадување

Бидете внимателни! Ви претстои пречка на патот.

Ако му приредите изненадување на некого

Се наоѓате на вистинскиот пат кон успехот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18289 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?