Ако изневерите некого | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Изневера
Соновник

Изневера

Ако изневерите некого

Ќе ве измачуваат грижи поврзани со пари.

Ако некој ве изневери вас

Ќе учествувате во нечесна зделка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8612 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.