Изневера | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Изневера
Соновник

Изневера

Ако изневерите некого

Ќе ве измачуваат грижи поврзани со пари.

Ако некој ве изневери вас

Ќе учествувате во нечесна зделка.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18190 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?