Изнајмување | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Изнајмување
Соновник

Изнајмување

Ако изнајмувате нешто

Вашата несигурност ќе ви нанесе голема штета.

Ако некој друг изнајмува нешто

Ќе бидете разочарани од вашите блиски.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?