Ако некој ве измами | Соновник
Соновник

Измама

Ако некој ве измами

Не верувајте во сè што ќе чуете. Не му се доверувајте на никого во текот на следните неколку дена.

Ако измамите некого

Ќе искористите одредена информација на погрешен начин.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8610 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.