Излет | Соновник
Соновник

Излет

Ако сте на излет

Ви претстои спокоен период.

Ако други луѓе се на излет

Ве очекуваат среќни мигови со вашите пријатели.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.