Излез | Соновник
Соновник

Излез

Ќе морате за кратко време да донесете многу важна одлука.

Ако лутате и не можете да најдете излез

Нема да остварите никаков напредок на работното место.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9551 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.